אז מה מביא
אותי לכאן?

ומה הניע אותי להדריך וללוות בעלי עסקים להצלחה בעסק?

אמממ… זה שילוב.

אחת, אני אוהבת שיווק. חיה שיווק ביום יום. סיימתי תואר ראשון
ותואר שני אקדמאי בשיווק וממשיכה ללמוד גם עכשיו.
קוראת מאמרים, קוראת מחקרים, אתרי אינטרנט ומומחים לשיווק מכל העולם.
מזה 19 שנים שאני עוסקת בתחום ואין בכוונתי לשנות, ככל הנראה לעולם.

שתיים, אני אוהבת לייעץ וללמד. את האיש שלצדי זה לרוב מרגיז,
אז אשמח לעשות זאת עבור אלה המעוניינים ואף ירוויחו מכך בעסק.

שלוש, אני אוהבת לראות אנשים מצליחים ושמחים,
במיוחד כאלה שבונים לעצמם משהו בשתי ידיהם. זה עושה לי טוב.

מדוע אני רוצה לעזור לבעלי העסקים הפרטיים?
כי יש לי אינטרס. השירותים והמוצרים שאתם נותנים לי מוצלחים בהרבה מאלה שמספקות רשתות גדולות וחברות בעלות פסי ייצור המוניים. אני יכולה לספר לכם על המסעדה האהובה עלי ("אנונה" מאשקלון, מומלצת!) בכל פעם שאני והאיש שלצדי נכנסים למסעדה הקטנה והביתית הזו, מפנקים אותנו בארוחה מושקעת, שהוכנה בו ברגע, והותאמה בדיוק לטעם הפרטי שלנו. רק עסק פרטי יוכל להציע לי את הפינוק הזה ולכן, יש לי אינטרס מובהק לשמור עליכם.

מידי שנה נסגרים עשרות אלפי עסקים פרטיים, רבים וטובים בשל ניהול שיווק לקוי. בהדרכות והייעוץ השיווקי שאני מעניקה אני נוגעת בכל תחום שיווקי, החשוב בדרך לעסק יציב ומצליח. לראות עסקים שאני מלווה צומחים ומצליחים גורם לי סיפוק רב ושמחה אמתית!

מנין לי הידע לעזור לעסק שלכם לצמוח ולגדול?
כי עשיתי זאת קודם בעצמי. עשיתי זאת כאשר ניהלתי מותגים מהגדולים ביותר בתחומם בעולם, והובלתי אותם להצלחות בקנה מידה בינלאומי. ניהלתי מערכות יחסים עסקיות עם חברות שיווק רחבות היקף, ביקרתי בתערוכות שיווק בחו"ל, למדתי את יסודות ניהול המותגים מהגדולים ביותר. אני ממשיכה בעשייה מדי יום בעסק הפרטי שלי ואני ועושה את זה עם עסקים שאני מלווה באופן שוטף, בדרך הנכונה להצלחה.

ומה חוץ משיווק?
אני גם זוגתו של איש מיוחד ואמא לשלוש מתוקות ואנרגטיות. יש לי גינה יפה שאני מטפחת באהבה ומוצאת בה מפלט כאשר אני זקוקה לשקט – להירגע ולחשוב על רעיונות שיווקיים חדשים ויצירתיים…

אז צאו לדרך, התחילו לעשות עסקים גדולים!

בהצלחה רבה,
מיטל צ'סנר