אני מזמינה אותך ללמוד איתי
ולנהל עסק מצליח ורווחי

קורסים ותכניות ליווי

בקורס מקצועי בן חצי שנה אני הולכת אתך לבסס בעסק שלך פעילות שיווק קבועה ולעבוד בצורה מדויקת, שמייצרת תנועת לקוחות רציפה והכנסות של עשרות ומאות אלפי שקלים בחודש.
להשיג שליטה על כמות הלקוחות בעסק ונפחי המכירה, בפשטות ובלי תקציבי עתק.

בתוכנית מעמיקה, ארוכת טווח ורוויית בונוסים, אלווה אותך לבסס עסק פעיל וחזק, המייצר כמות כסף ורווח גבוהה מאוד, תוך ביצוע מהלכי השיווק והמהלכים הניהוליים המתקדמים ביותר שיש.
להכפיל פי כמה וכמה את ההכנסות בעסק שלך ולהפוך אותו לעסק החלומי שאליו שאפת.

בקורס ממוקד אנחה אותך לבנות את מודל הרווח, ליצירת מחזורי רווח גבוהים בעסק הפרטי שלך, במינימום נוכחות מצדך.
ליצור את השילוב הנכון בין סל השירותים והמוצרים, בתמחור מתאים ופוטנציאל מכירה גבוה, מבלי להישחק או לאבד את שביעות הרצון של הלקוחות שלך.

הרצאות

לא. הסכום הזה הוא לא חלום.
זהו סכום ריאלי להרוויח בעסק ועובדה שיש עסקים שמרוויחים את הסכום הזה, ויותר.
מרוויחים. לא רק מכניסים.
בהרצאה מיוחדת שכותרתה – המטרה: 50,000 אני אדריך ואשתף את כל מה שצריך לדעת כדי להכפיל את ההכנסות בעסק פי 4, פי 6 ויותר, ולייצר רווחים גבוהים מאוד, מבלי להעלות מחירים, במינימום שעות עבודה.

לייצר לעסק פניות שוטפות באופן שוטף וקבוע,מלקוחות טובים ורווחיים –
גם העסק שלך יכול להיות במקום הזה.
אני מזמינה אותך להרצאה מרגשת ומפתיעה, בה אדריך את כל מה שצריך לדעת, כדי לייצר לעסק פניות נכונות מלקוחות טובים, בדיוק למוצרים והשירותים שרצית למכור.


הדרכות ללמידה עצמית

בקורס ממוקד ומקצועי נחדד את התהליכים, שהופכים כל יחידה
ומחלקת בעסק להרבה יותר אוטומטית, רווחית ויעילה.
כל זאת במטרה להגדיל את העסק, תוך ידיעה ברורה איך להגדיל את מכפלות הרווח, וליצור אוטומציה בתהליכים החשובים מבלי לקרוס או לשחוק את עצמנו,
את האיכות ואת הרווח.

באתר המיוחד הזה פרסתי בפניך הדרכות עסקיות ושיווקיות
במגוון ענק של נושאים, מקצועיות, ממוקדות ומעמיקות.
אני מזמינה אותך להצטרף עכשיו לקהילת העסקים שלומדים לבנות ולתפעל עסק מצליח ויציב. אם רק פתחת את העסק או אם העסק שלך ותיק ומבוסס, ההדרכות הללו יעזור לך להקפיץ אותו כמה רמות גבוה יותר.

קורס דיגיטלי מתוכנן, מוגש ובנוי בצורה מקצועיתיכול להיות נקודת המפנה ברווחי העסק שלך. אני מזמינה אותך להקלטת סדנה ייחודית, חד-יומית וחד פעמית, בה אני ואיש הדיגיטל שאתי הדרכנו את כל מה שצריך לדעת, כדי ליצור קורס דיגיטלי מושלם, שלקוחות קונים אותו, שמחים בו והוא מייצר לעסק רווחים יפים.

הדרכה ליצירת פודקאסט מא' ועד ת'

הביקוש והעניין בפודקאסטים רק הולך ועולה. הקהל מחפש פודקאסטים! אנחנו, בעלי ובעלות העסקים יכולים ליהנות מערוץ שיווק נוח ויעיל לעסק, המתקיים מחוץ לרשתות החברתיות, יוצר לנו קהילה ומבשיל לקוחות לרכישה מהעסק. אני מזמינה אותך להצטרף ולצפות בהדרכה ייחודית וחד פעמית בת 3 שעות, בה אני ואיש הדיגיטל שאתי הדרכנו את כל מה שצריך לדעת, כדי ליצור פודקאסט מעניין, שיש לו עוקבים ומאזינים נאמנים, שיוצר לעסק קהילת לקוחות וגם מבשיל לקוחות לרכישה מהעסק.

כשהלקוחות ימצאו אותך באינטרנט ויפגשו את החוויה הנכונה, הם יקנו ממך.
אנו נבנה עבורך אתר אינטרנ מקצועי, שיווקי, שימשוך עבורך את הלקוחות הנכונים,
יניע אותם לקניה ויהווה מקור תנועה ממשי לעסק שלך.
בסטודיו 'אתר בניה' אנחנו מציעים אתרים שיווקיים, אתרי קורסים,
אתרי מכירות ומכוון רחב של מערכות טכנולוגיות-אינטרנטיות מתקדמות.