אני מזמינה אותך ללמוד איתי
ולנהל עסק מצליח ורווחי

קורסים ותכניות ליווי

בקורס מעמיק, מקצועי בן חצי שנה אני אלווה אותך לבסס בעסק שלך פעילות שיווק קבועה ולעבוד בצורה מדויקת, שמייצרת תנועת לקוחות רציפה והכנסות של עשרות ומאות אלפי שקלים בחודש. להשיג שליטה על כמות הלקוחות בעסק ונפחי המכירה, בפשטות ובלי תקציבי עתק.

קורס לעסקים שביססו את השיווק, לבניית מודל רווח עדכני לעסק גדל וצומח, חידוד התהליכים שהופכים כל יחידה ומחלקת בעסק להרבה יותר אוטומטית, רווחית ויעילה. כל זאת במטרה להגדיל את מכפלות הרווח, וליצור אוטומציה בתהליכים החשובים מבלי לקרוס או לשחוק את עצמנו, את האיכות והרווח.

הרצאות

לא. הסכום הזה הוא לא חלום.
זהו סכום ריאלי להרוויח בעסק ועובדה שיש עסקים שמרוויחים את הסכום הזה, ויותר.
מרוויחים. לא רק מכניסים.
בהרצאה מיוחדת שכותרתה – המטרה: 50,000 אני אדריך ואשתף את כל מה שצריך לדעת כדי להכפיל את ההכנסות בעסק פי 4, פי 6 ויותר, ולייצר רווחים גבוהים מאוד, מבלי להעלות מחירים, במינימום שעות עבודה.

לייצר לעסק פניות שוטפות באופן שוטף וקבוע, מלקוחות טובים ורווחיים –
גם העסק שלך יכול להיות במקום הזה.
אני מזמינה אותך להרצאה מרגשת ומפתיעה, בה אדריך את כל מה שצריך לדעת, כדי לייצר לעסק פניות נכונות מלקוחות טובים, בדיוק למוצרים והשירותים שרצית למכור.

הדרכות ללמידה עצמית

בקורס ממוקד ומקצועי נחדד את התהליכים, שהופכים כל יחידה
ומחלקת בעסק להרבה יותר אוטומטית, רווחית ויעילה.
כל זאת במטרה להגדיל את העסק, תוך ידיעה ברורה איך להגדיל את מכפלות הרווח, וליצור אוטומציה בתהליכים החשובים מבלי לקרוס או לשחוק את עצמנו,
את האיכות ואת הרווח.

קורס דיגיטלי מתוכנן, מוגש ובנוי בצורה מקצועית, יכול להיות נקודת המפנה ברווחי העסק שלך.
אני מזמינה אותך להקלטת סדנה ייחודית, חד-יומית וחד פעמית, בה אני ואיש הדיגיטל שאתי הדרכנו את כל מה שצריך לדעת, כדי ליצור קורס דיגיטלי מושלם, שלקוחות קונים אותו, שמחים בו והוא מייצר לעסק רווחים יפים.

הדרכה ליצירת פודקאסט מא' ועד ת'

הביקוש והעניין בפודקאסטים רק הולך ועולה. הקהל מחפש פודקאסטים! אנחנו, בעלי ובעלות העסקים יכולים ליהנות מערוץ שיווק נוח ויעיל לעסק, המתקיים מחוץ לרשתות החברתיות, יוצר לנו קהילה ומבשיל לקוחות לרכישה מהעסק. אני מזמינה אותך להצטרף ולצפות בהדרכה ייחודית וחד פעמית בת 3 שעות, בה אני ואיש הדיגיטל שאתי הדרכנו את כל מה שצריך לדעת, כדי ליצור פודקאסט מעניין, שיש לו עוקבים ומאזינים נאמנים, שיוצר לעסק קהילת לקוחות וגם מבשיל לקוחות לרכישה מהעסק.

כשהלקוחות ימצאו אותך באינטרנט ויפגשו את החוויה הנכונה, הם יקנו ממך.
אנו נבנה עבורך אתר אינטרנ מקצועי, שיווקי, שימשוך עבורך את הלקוחות הנכונים,
יניע אותם לקניה ויהווה מקור תנועה ממשי לעסק שלך.
בסטודיו 'אתר בניה' אנחנו מציעים אתרים שיווקיים, אתרי קורסים,
אתרי מכירות ומכוון רחב של מערכות טכנולוגיות-אינטרנטיות מתקדמות.